Turnstiles Oddělení kategoriíHigh capacity turnstilesOddělení kategoriíTurnikety MAGSTOP MPH 112
Drawings Drawings
Datasheet Datasheet


Turnikety MAGSTOP MPH 112
Elektromotorický turniket MPH 112 pro použití v interiéru. Je určen pro zajištění kontroly vstupu do veřejných budov, průmyslových areálů, administrativních budov, bank, terminálů veřejné dopravy apod. Vysoká propustná kapacita umožňuje použít turniket i na velmi frekventovaných místech.

Technické parametry

Funkce:

Turniket umožňuje průchod osob v jednom či obou směrech. Je k dispozici jak ve standardním provedení , tak v rozšířeném provedení umožňujícím průchod osob s rozměrnějšími zavazadly či osob na invalidním vozíku


Koncepce:

Skříň turniketu MPH 112 je vyrobena z nerezové oceli s čelními panely vybavenými piktogramy. Součástí sestavy je. pohonná jednotka MHTM®, motorová ovládací jednotka MMC-120, řídící elektronická jednotka MBC-100 a uzavírací panelová ramena z tvrzeného skla.


Pohon:

Pohonná jednotka MHTM® spolu s motorovou ovládací jednotkou MMC-120 poskytuje turniketu velice tichý a hladký chod s rychlou akcelerací a brzděním bez nepříjemných rázů. Životnost je díky této technologii cca 10 miliónů cyklů nebo až 10 let.


Ovládání:

Elektronická řídící jednotka MBC-110 umožňuje dokonalé přizpůsobení turniketu požadavkům zákazníka a je schopna komunikace s jakýmkoli systémem kontroly přístupu (EKV/ACS) či samostatně s jakýmkoli autorizačním zařízením – čtečka karet, ovládací klávesnice.

Turniket je konfigurován jako „normally closed“ (N/C), to znamená že zůstává uzamčen, dokud nepřijme platný autorizační signál.
Je-li napojen do systému elektronické požární signalizace (EPS), může být turniket odemčen automaticky signálem požárního poplachu.(fail-safe).
V případě pokusu o neautorizovaný průchod spustí turniket alarm a odešle signál do řídící centra nebo kamerového systému

Interface:

Řídící jednotka je vybavena. 9 digitálními vstupy, 6 reléovými a 4 MOSFET výstupy a dalšími rozhraními jako RS232, RS422, RS485 či CAN bus

Řídící deska je standardně vybavena vstupem pro elektronickou požární signalizaci (EPS) a počítadlem průchodů

Piktogramy:

Dva směrové LED indikátory s jasně svítícími piktogramy jsou umístěny ve standardním provedení v čelních panelech..

Zelená šipka indikuje povolený směr průchodu., červený křížek indikuje, že průchod v tomto směru není povolen a průchod nebude umožněn.

Time-out:

Turniket má nastavitelnou čekací dobu, kdy je možno započít průchod po přijetí platného autorizačního signálu. Možné je nastavit i rychlost pohybu ramen.


Napájení:

240 V AC/50 Hz


Příkon:

80 – 100 W


Krytí:

IP32


Operační čas:

0,6 – 1,2 s


Kapacita:

až 40 průchodů za minutu


Prov. teplota:

0 až 45°C


Průchod:

520 - 910 mm


Výška panelů:

1200, 1500 nebo 1800 mm


Modely:

MPH 112 S

MPH 112 W

Na objednávku je možno vyrobit skříň z práškově lakované oceli dle vzorníku RAL, případně vybavit vytápěním pro venkovní použití (pouze pod zastřešením).