Drawings Drawings
Datasheet Datasheet


Turniket MAGSTOP MPP 122
Elektromotorický turniket MPP 112 pro použití v interiéru i v exteriéru. Je určen pro zajištění kontroly vstupu do veřejných budov, průmyslových areálů, administrativních budov, bank, terminálů veřejné  dopravy apod. 

Technické parametry

Funkce:
Turniket umožňuje průchod osob v jednom či obou směrech. Je k dispozici jak ve standardním provedení , tak v provedení umožňujícím instalaci ve vnějším prostředí i bez zastřešení.

Koncepce:
Skříň turniketu MPP 112 je vyrobena z nerezové oceli. Součástí sestavy je. pohonná jednotka MHTM®,   řídící elektronická jednotka MBC-100 a sestava ramen z nerezové oceli.
Pohon:
Pohonná jednotka MHTM® spolu poskytuje turniketu velice tichý a hladký chod  bez nepříjemných rázů.

Ovládání:
Elektronická řídící jednotka MBC-110 umožňuje dokonalé přizpůsobení turniketu požadavkům zákazníka a je schopna komunikace s jakýmkoli systémem kontroly přístupu (EKV/ACS) či samostatně s jakýmkoli autorizačním zařízením – čtečka karet, ovládací klávesnice.
Turniket je konfigurován jako „normally closed“ (N/C), to znamená že zůstává uzamčen, dokud nepřijme platný autorizační signál.

Je-li napojen do systému elektronické požární signalizace (EPS), může být turniket  vybaven automatickými sklopnými rameny pro uvolení cesty nouzového úniku.
V případě pokusu o neautorizovaný průchod spustí turniket alarm a odešle signál do řídící centra nebo kamerového systému

Interface:
Řídící jednotka je vybavena. 9 digitálními vstupy, 6 reléovými a 4 MOSFET výstupy a dalšími rozhraními jako RS232, RS422, RS485 či CAN bus
Řídící deska je standardně vybavena vstupem pro elektronickou požární signalizaci (EPS) a počítadlem průchodů

Time-out:
Turniket má nastavitelnou čekací dobu, kdy je možno započít průchod po přijetí platného autorizačního signálu. Možné je nastavit i rychlost pohybu ramen.

Napájení: 240 V AC/50 Hz

Krytí: IP32 (volitelně IP 44)

Kapacita: až 20 - 30 průchodů za minutu

Prov. teplota: 0 až 45°C

Průchod: 520 - 550 mm

Na objednávku je možno vyrobit skříň z práškově lakované oceli dle vzorníku RAL. 

Volitelná výbava:

- piktogramy
- přípravy na čtečky
- jiná povrchová úprava
- venkovní provedení
- akceptor žetonů
- akceptor mincí